Skup aut Poleasingowych

Skup aut Wrocław Lecar – procedura sprzedaży auta
25 lipca 2014
Czy warto sprzedać samochód do skupu samochodów
28 października 2017
Show all
1

Skup aut Poleasingowych

Skup samochodów poleasingowych to coraz bardziej poszukiwana możliwość na rynku. Świadome tego auto skupy, w tym oczywiście i nasz – wprowadzają w odpowiedzi na takie zapotrzebowanie proste procedury autoleasingowe, dzięki którym można dokonać naprawdę opłacalnych transakcji.

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest to, gdy można do skupu samochodów poleasingowych kierować zarówno oferty obejmujące całe floty, jak również pojedyncze pojazdy. Tak właśnie robimy. Natomiast poniżej znajduje się całe wyjaśnienie jak dokładnie wygląda skup samochodów poleasingowych w naszej firmie.


Szybka płatność plus odbiór samochodów z miejsca postoju.

Przede wszystkim skorzystanie z takiej oferty powinno interesować wszystkie osoby, które kończą takowy leasing i rozważają możliwość wykupu danego skupu. Warto wiedzieć, iż z opcji skupu można skorzystać jeszcze przed samym wykupem. Osoby zainteresowanie skorzystaniem z możliwości tego rodzaju zachęcamy do skontaktowania się z nami, gdyż doradzimy jak to powinno krok po kroku wyglądać oraz profesjonalnie wycenimy samochód w leasingu. Jesteśmy też skorzy do sporządzenia na kanwie tego umowy przedwstępnej, która niejako jest dla drugiej strony transakcji gwarancją, iż faktycznie dojdzie do procedury wykupu bez żadnych niejasności. Skup aut Lecar jest zawsze rzetelnym partnerem w biznesie!

Skup samochodów poleasingowych – jak to wygląda?

▪Ustalenie terminu i warunków zakończenia umowy leasingowej.

▪Skontaktowanie się z nasza firmą w celu ustalenia wstępnych warunków odkupu.

▪Dokonanie oględzin pojazdu (trwające zwykle nie dłużej niż 40 minut)

▪Przedłożenie ze strony osoby zainteresowanej leasingiem wszystkich dokumentów samochodowych np. dowód rejestracyjny bądź faktury za naprawy.

▪Finalizowanie transakcji na podstawie wcześniej ustalanych warunków

Sama finalizacja jest związana z tym, iż samochód został już wcześniej wykupiony z leasingu czy też nie. Aby dowiedzieć się jeszcze więcej informacji na ten temat – zapraszamy do kontaktu. Ustalimy wszystkie niezobowiązujące szczegóły, odpowiemy na wszelkie pytania.

W celu uzyskania informacji prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza dostępnego pod adresem BEZPŁATNA WYCENA AUTA ONLINE. W treści formularza prosimy o informacje, że samochód jest w leasingu lub też został właśnie wykupiony i przeznaczony na sprzedaż. W takim przypadku sprzedając samochód do naszej firmy nie muszą Państwo dokonywać rejestracji samochodu wykupionego z leasingu.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: