Legalny skup aut

Prowadzimy skup samochodów jako legalnie działający podmiot gospodarczy. Dzięki temu masz pewność, że transakcja zostanie zawarta w należyty sposób oraz w momencie sprzedaży otrzymasz umowę do wyrejestrowania auta w wydziale komunikacji oraz do wypowiedzenia ubezpieczenia. Działamy na rynku krajowym od ponad 7 lat – auto sprzedajesz w firmie która specjalizuje się w obrocie samochodami używanymi.

SKUP AUT LECAR zajmuje się odkupowaniem pojazdów używanych od ich właścicieli. Preferujemy bezpieczne i wygodne dla Klienta formy płatności czyli gotówkę bądź wpłatę na wskazane konto bankowe. Osoby, które posiadają używany samochód, którego chcą się szybko pozbyć oraz niemal ekspresowo – dokonują sprzedaży na podstawie standardowej umowy kupna-sprzedaży, nie umowy komisowej!

Posiadamy siedzibę we Wrocławiu na ul. Trzebnickiej

Przejrzyste i jasne zasady wyceny i kupna aut

Oferujemy przejrzyste i proste zasady wyceny i kupna samochodu. Nasze wyceny sporządzane są przez profesjonalistów – do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie oraz z należytą starannością.

Nasi pracownicy zawsze chętnie udzielą szczegółowych informacji, przeprowadzą rozmowę, podczas której będą pytali o wszystkie dane techniczne i stan pojazdu – w przypadku trudności pomogą wypełnić nasz specjalny BEZPŁATNY FORMULARZ WYCENY ONLINE.

Bardzo istotne jest, aby nakreślić wszystkie szczegóły, a także ewentualne wady pojazdu – pozwala nam to dokładnie i szybko określić cenę odkupu auta.

Wycena auta – jest zawsze bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Następnie pracownicy skupu przedstawiają swoją ofertę właścicielowi omawianego pojazdu. Jeżeli zostanie ona zaakceptowana, następuje ustalenie terminu oględzin auta. Zazwyczaj może to odbyć się we wskazanym przez klienta czasie oraz miejscu. W trosce o zadowolenie Kontrahenta i oszczędność czasu zwykle pracownicy są w stanie dojechać nawet do miejsca pracy osoby zainteresowanej transakcją.

Po dokładnej ocenie stanu pojazdu, ostatecznym ustaleniu warunków transakcji, dochodzi do ostatniej fazy procesu sprzedażowego, czyli podpisania umowy kupna-sprzedaży i wypłaty gotówki dotychczasowemu właścicielowi – proces ten może nastąpić w naszej siedzibie lub w miejscu zamieszkania sprzedającego