Za ile sprzedam auto?

W obecnych czasach firmy, które specjalizują się w skupowaniu używanych samochodów, są niezwykle popularne, a ich wybór jest ogromny. Skup aut Lecar oferuje swoim Klientom bardzo dobre warunki współpracy, ekspresową transakcję, umowę kupna-sprzedaży i wypłatę gotówki do ręki. Dla Klienta jest to możliwość szybkiego pozbycia się niechcianego samochodu, zdobycia pieniędzy oraz – oczywiście – ogromna oszczędność czasu.

Właściciele samochodów, którym zależy na czasie i korzystnym odsprzedaniu auta, coraz częściej decydują się na współpracę z firmą Lecar, która skupuje pojazdy używane w bardzo konkurencyjnych cenach – sprawdź cenę już teraz za pomocą naszego FORMULARZA WYCENY ONLINE.

Najczęściej taka transakcja jest bardzo krótka i aby ją rozpocząć, trzeba skontaktować się z pracownikami skupu. Można tego dokonać 7 dni w tygodniu 24h na dobę za pomocą naszej strony strony internetowej i zamieszczonego na niej FORMULARZA WYCENY AUT – wycena jest bezpłatna i nie zobowiązuje do niczego

Najczęściej po wykazaniu chęci współpracy pracownicy skupu kontaktują się z Klientem, dokonują wyceny samochodu, przedstawiają ofertę i umawiają się na spotkanie, którego celem jest dokładne obejrzenie pojazdu. W sytuacji, gdy stan samochodu, a także jego dane techniczne, pokrywają się z informacjami wcześniej podanymi przez właściciela w formularzu wyceny, następuje podpisanie umowy kupna-sprzedaży i wypłacenie pieniędzy. Najczęściej wypłaca się gotówkę, ale na specjalne życzenie Klienta większość firm jest w stanie przelać pieniądze na wskazany przez niego rachunek bankowy. Wypłata następuje od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Transakcja jest bezpieczna, właściciel bowiem otrzymuje umowę kupna-sprzedaży i gotówkę do ręki. Ponadto oszczędza wiele cennego czasu, gdyż cały proces sprzedażowy jest niemal ekspresowy.

Sprawdź za ile sprzedasz swój samochód. Kliknij!

Każdy samochód jest wyceniany indywidualnie, nasze wyceny sporządzają profesjonalni rzeczoznawcy samochodowi dlatego możesz liczyć na cenę adekwatną do stanu samochodu. Nasza wycena jest sporządzona w 40 min od momentu przesłania do nas danych samochodu, jest bezpłatna oraz niezobowiązująca, ma charakter informacyjny. Nie trać czasu, nie męcz się z samodzielnym sprzedawaniem samochodu – poświęć jedynie 5 min na wypełnienie formularza już teraz!